КОМП'ЮТЕРНА ДОПОМОГА Київ викликати майстра ПК до дому - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Go to content
Послуги

Комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому

Комп'ютерна допомога в Києві від комп'ютерного сервісного центру "Комп-Сервіс Київ"
- це виклик комп'ютерного майстра додому для настройки і ремонту комп'ютерів і ноутбуків на дому.
Безкоштовно/200
від 100 грн.
від 300 грн.
від 200 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
Комп'ютерна допомога на дому позбавить від переживань і необхідності доставки дорогої комп'ютерної техніки в майстерню, заощадить час і гроші. Обслуговування ПК, настройка і ремонт комп'ютера і ноутбука буде відбуватися безпосередньо перед Вами прозоро, зрозуміло і недорого.

Швидка комп'ютерна допомога - послуги Комп-Сервіс Київ

вызвать компьютерного мастера на дом
Швидка комп'ютерна допомога в Києві це виклик майстра по комп'ютерам на будинок для термінового ремонту комп'ютера на дому.
  • Діагностика ПК - тестування обладнання комп'ютера на збої в роботі комплектуючих, що дозволить виявити і усунути поломки ПК і ноутбука.
  • Налаштування та ремонт побутової комп'ютерної техніки та обладнання, терміновий ремонт комп'ютерів і ноутбуків на дому та офісі замовника.
  • Оптимізація ПК/модернізація (програмна і апаратна) - це тонка настройка комп'ютера для отримання максимальної продуктивності.
  • Видалення комп'ютерних вірусів з комп'ютера і ноутбука, лікування ПК очищення операційної системи від вірусів, СМС - здирників і реклами.
  • Відновлення Віндовс операційної системи після краху, системних і апаратних збоїв, установка OS Windows або перевстановлення ОС Віндовс.
  • Установка антивируса (антивірусного захисту) та інших необхідних для комфортної продуктивної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів.
  • Підключення і настройка роутера WI-FI, модему, локальної мережі, установка інтернет з'єднання і інших мережевих пристроїв і обладнання.
как мы работаем

Як виконується ремонт комп'ютерів на дому?

скорая компьютерная помощь на дому недорого Будь-які побутові електронні пристрої з часом можуть дати збій та вийти з ладу. Поломка відбувається через брак або вироблення компонентів, а також неправильної експлуатації.

Телефонуйте! Не втрачайте час і сили, наші фахівці мають у розпорядженні усе необхідне обладнання і комплектуючі для надання послуг по ремонту комп'ютера та ноутбука на дому.

вызвать компьютерного мастера на дом для ремонта пк Комп'ютерник, після виклику по телефону, приїде до Вас додому за вказаною адресою у зручний час, маючи з собою все необхідне для виконання обумовленого комп'ютерного ремонту.

компьютерщик отремонтирует компьютер починит ноутбук Спеціаліст зробить повну діагностику обладнання, обслуговування, ремонт та налагодження комп'ютера або ноутбука Київ, надасть допомогу ПК, попередньо обговоривши виниклі питання.

Надамо швидку комп'ютерну допомогу в Києві з обслуговування побутової комп'ютерної техніки, допомога в налаштуванні і ремонті комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків та іншого обладнання.

Надаємо комп'ютерну допомогу на дому недорого
Найближчі до Комп-Сервіс райони Києва: Святошинський, Шевченківський та Солом'янський район.
Комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів Київ на дому Борщагівка, Академмістечко, метро Житомирська, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, КПІ, Солом'янка, Відрадний і інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця додому по телефону.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги майстра з ремонту комп'ютера і ноутбука
контакты ремонта компьютеров телефоны

☎ (063) 101-43-46(067) 584-00-75

Back to content