Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Куренівці у Києві

"Курені́вка" — район у Києві, відомий із середини XVII століття, розташований між Подолом, Пріоркою та Сирцем. Знаходиться у двох районах: Подільському, Оболонському з кордоном розділу, Московським проспектом та вулицею Фрунзе. Назву пов'язують із козацькими куренями — спорудами, типовими для міських околиць тієї доби. Інша версія за назвою річечки Курячий Брід, що випливає з яру поблизу Мостицької вулиці і названий так через свою дрібноту.
ремонт комп'ютерів та ноутбуків Куренівка
Швидка комп'ютерна допомога на Куренівці, ремонт ПК та ноутбука в Оболонському районі Києва масив Куренівка, викликати майстра з ремонту комп'ютерів додому вулиці, ремонт ПК у Києві вдома вул. Коноплянська, Копилівська, Куренівська, Ліварська, Лодигіна, Лугова, Макіївська, Мукачівська, Нахімова, Новозабаровська, Новокостянтинівська, Паркова, Петропавлівська площа, ремонт ПК в Києві вул. Сім'ї Кульженків, Скляренка, Смородинський узвіз, Сокальська, Сирецька, Таврійська, терміновий ремонт PC вул. Копилівська, Куренівська, Курортна, Лебединська, Лісова, Ліварська, Лодигіна, Лугова, Балтійський провулок, Бондарський, Куренівський, Макіївський, Мінський, Петропавлівський, Подільський, Цукровий, Куренівський, Попова, Лютневий пров. Майстерня з комп'ютерів Комп-Сервіс Київ майстер комп'ютерний сервісний центр з ремонту комп'ютерів на дому недорого.
Комп'ютер чи ноутбук служать нам вірою та правдою у повсякденному житті, з ранку та до пізнього вечора. Ми щодня використовуємо наші гаджети для роботи, навчання, спілкування, розваг та багато іншого. Але що робити, якщо ваш комп'ютер або ноутбук виходять з ладу або починають працювати несправно? Тоді потрібен сервісний центр на Куренівці, який швидко і якісно зробить ремонт ПК.

Сервісний центр з ремонту ПК — Комп-Сервіс Київ

Комп'ютерний сервіс з ремонту комп'ютерів та ноутбуків Комп'ютер - це ваш надійний помічник.
Наш сервісний центр надає послуги з ремонту ПК та ноутбука на Куренівці вже багато років. У цей час накопичили багатий досвід обслуговування та ремонту, набули безліч задоволених клієнтів. Ми знаємо, як важливо вам швидко повернути працездатність зламаного персонального комп'ютера, тому ми зробимо все можливе, щоб ремонт ПК був виконаний максимально швидко і якісно.

Чому обирають нас?
 1. Безкоштовна діагностика. Ми проводимо безкоштовну діагностику вашого комп'ютера або ноутбука, щоб точно визначити проблему та запропонувати найкращий варіант її усунення.
 2. Гарантія на ремонт. Ми гарантуємо якісну роботу наших комп'ютерних техніків і надаємо гарантію на всі послуги з обслуговування і ремонту комп'ютерів і ноутбуків.
 3. Швидкий ремонт. Ми розуміємо, що Ваш час дуже цінний, тому намагаємося виконати будь-який ремонт комп'ютерів і ноутбуків в Києві на Куренівці в найкоротші терміни.
 4. Доступні ціни. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на всі види ремонту ПК вдома та офісі.

Наші майстри з ремонту комп'ютерів – професіонали своєї справи.
Наша команда комп'ютерних майстрів складається з висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у сфері обслуговування і ремонту комп'ютерів, ноутбуків та швидкої комп'ютерної допомоги вдома. Усі комп'ютерні послуги з виїздом майстра додому, виконуються на ваших очах, прозоро та зрозуміло. Ми постійно оновлюємо наші знання та стежимо за останніми тенденціями у світі технологій, щоб бути завжди в курсі сучасних технологій та методів обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки.

  Послуги комп'ютерних майстрів у Києві Куренівка

  Ми обслуговуємо та ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки на Куренівці будь-яких брендів та моделей:
  Acer, Compaq, Dell, Asus, Sony, Lenovo, Hp, Fujitsu, Lg, Samsung, Msi, Toshiba, Emachines ...
  Послуги з ремонту комп'ютерів виконуються в офісі та вдома - швидка комп'ютерна допомога.
  Ось це деякі послуги комп'ютерних майстрів в Києві вдома та в офісі:
  • Діагностика комп'ютера та ноутбука Куренівка, тестування обладнання персонального комп'ютера на збої в роботі пристроїв та критичні помилки програмного забезпечення.
  • Налаштування комп'ютера на Куренівці, програмне та апаратне налаштування, для досягнення максимальної продуктивності обладнання та програмного забезпечення в роботі та іграх.
  • Відновлення запуску Windows, реанімувати операційну систему після системних збоїв, встановлення Виндовс Куренівка, переустановка Windows на комп'ютері та ноутбуці.
  • Очищення ПК та операційної системи комп'ютера та ноутбука, видалення комп'ютерних вірусів, СМС - здирників блокуючих комп'ютер, троянів та набридливої інтернет реклами.
  • Встановлення антивірусу, антивірусного захисту та інших необхідних для комфортної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів та будь-який інший необхідний софт.
  • Заміна комп'ютерних комплектуючих при поломці або upgrade ПК (жорсткий диск HDD, оперативна пам'ять DDR, мережева чи звукова карта, материнська плата, блок живлення тощо)
  • Складання ПК на замовлення Куренівка, майстер підбере найкращі комплектуючі для нового системника під Ваші запити та потреби, а також можлива модернізація старого системного блоку.

  Сервісний центр Комп-Сервіс - Ваш надійний партнер для ремонту комп'ютера та ноутбука на Куренівці. Наші комп'ютерні майстри швидко та якісно усунуть будь-яку несправність на дому та в офісі, щоб ви могли знову насолоджуватися роботою вашого комп'ютера чи ноутбука. Звертайтесь до нас в сервіс центр і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити усі ваші потреби в обслуговуванні та ремонті техніки.
  як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
  Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський та Подільський район.
  Швидка комп'ютерна допомога, ремонт комп'ютерів Київ Борщагівка, Житомирська, Новобіличі, Академмістечко, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар та інших місцях поблизу, можлива вже за годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
  У 97% випадків, десь 1-2 години роботи спеціаліста і отримуєте робочий комп'ютер чи ноутбук.

  Комп'ютерні послуги - ремонт комп'ютерів та ноутбуків:

  діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
  Назад до вмісту