ЗАМІНА КОМП'ЮТЕРНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ПК Київ РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ на дому КОМП-СЕРВІС - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Заміна несправних комплектуючих ПК в Києві

Після діагностики ПК, виберемо найкращий для вас варіант: налагодження, ремонт або заміна комплектуючих; виконаємо заміну материнської плати, відеокарти, оперативної пам'яті, процесорів, модемів, звукових адаптерів, мережевих карт, DVD приводів, вінчестера і інших пристроїв.
У більшості випадків, заміна обладнання можлива на дому або в офісі замовника.
Зробимо все швидко і якісно.
замена деталей пк комплектующих

Обслуговування, налагодження та ремонт комп'ютерів

Фірми, що реалізують комп'ютерні комплектуючі, рідко дають гарантію на деталі більше 3-х років, тому що навіть найдорожчого і сучасного комп'ютера і ноутбука властиво ламатися. Тому заміна зношених комплектуючих - це звичайна справа для користувачів ПК. За рахунок заміни комплектуючих можна не тільки продовжити життя свого комп'ютера, але і зробити модернізацію комп'ютера, значно поліпшивши його показники. Для підвищення швидкості роботи додатків і ігор - замінити відеокарту, поставити потужний блок живлення, встановити більш продуктивну систему охолодження, замінити зчитувальні пристрої, замінити процесор на більш продуктивний - і все це можуть зробити наші комп'ютерні майстра. А якщо Ваш комп'ютер працює з перебоями або повністю перестав функціонувати, часто зависає, перезавантажується, сильно шумить, на ньому пропадає звук або глючить відео, існує ймовірність того, що якесь із пристроїв комп'ютера вийшло з ладу. Що б з'ясувати, що саме поламалося, необхідно провести діагностику ПК і його комплектуючих. Довірте діагностику нашим фахівцям, які оперативно допоможуть виявити причину поломки або збоїв. Якщо після діагностики виявиться, що один з пристроїв комп'ютера вийшло з ладу, не варто впадати у відчай. Зовсім не обов'язково купувати новий комп'ютер, можна просто зробити ремонт і заміну несправних комплектуючих. Комплектуючі виходять з ладу в залежності від різних причин - чи то їх якість, умови експлуатації, заводський брак або ж просто пил і бруд, що накопичилася з часом в системному блоці і сприяє перегріву. Найбільш часто в ПК виходять з ладу блоки живлення. Якщо блок живлення не відключився, але працює нестабільно, він тим самим може сприяти поломці інших, дорогих комплектуючих, наприклад материнської плати. Досить часто виходять з ладу відеокарти, звукові і мережеві карти, жорсткий диск HDD.
замена комплектующих пк

Комп'ютерна допомога - настройка і ремонт ПК на дому

Налагодження та ремонт комп'ютерів в Києві на дому, така комп'ютерна послуга заощадить час і сили. Тепер не треба відвозити свій системний блок ремонтувати в комп'ютерний сервіс центр, залишати його там і чекати невизначений час. Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс, після виклику на будинок по телефону, виїжджають до Вас в заздалегідь обумовлений час. Комп'ютерник зробить повну комп'ютерну діагностику пристрої, протестує комп'ютерне обладнання на збої і поломки, виконає обслуговання, настройку або ремонт ПК Київ на дому, позбавить комп'ютерних вірусів, троянів і набридливої ​​реклами. Майстер відновить операційну систему, встановити Віндовс (OS Windows) або перевстановити, а якщо необхідно і можливо, вдома або в офісі у замовника, зробить терміновий ремонт комп'ютера Київ, полагодить ПК відразу на місці. Так як деталі купуємо на складі за оптовими цінами в роздріб з гарантійним обслуговуванням виробника, тому в разі поломки дорогих комплектуючих, фахівець запропонує найкращий варіант відновлення комп'ютерної техніки за ціною і якістю.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту