Комп'ютерна допомога по віддаленому доступу до комп'ютера в Києві - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Як надати віддалений доступ до комп'ютера:

Комп'ютерний майстер зможе надати комп'ютерну допомогу комп'ютеру або ноутбуку, тільки після надання Вами віддаленого доступу до пристрою, а для цього потрібно попередньо домовитися по телефону або вайберу і виконати наступні пункти:

(Скачати файл на комп'ютер або ноутбук)

2. Запустіть завантажений файл TeamViewerQS.exe
(Програма в папці "Завантаження" (за замовчуванням) або у зазначеній при збереженні)


3. Будь ласка, повідомте фахівцю ВАШ ID і ПАРОЛЬ

Майстер підключиться до ПК і займеться виконанням обумовлених комп'ютерних послуг.

Програми для віддаленого адміністрування комп'ютера

Сьогодні існує безліч комп'ютерних програм для віддаленого адміністрування комп'ютера. Програми відрізняються по інтерфейсу (візуальний або консольний) і використовуваним протоколах. Одними з найпопулярніших і поширених програм є такі, наприклад, компонент Windows Remote Desktop Services з клієнтом Remote Desktop Connection, Radmin, DameWare, LiteManager, AnyDesktop, Remote Manipulator System, Ammyy Admin, TeamViewer та інші.
Програми для віддаленого адміністрування - дозволяють отримати віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет або ЛВС для управління та адміністрування віддаленого комп'ютера в реальному часі. Віддалене адміністрування надають майже повний контроль над віддаленим комп'ютером: дають можливість віддаленої діагностики комп'ютера або ноутбука, можливість очищення і налаштування операційної системи та видалення комп'ютерних вірусів, встановлення нових програм та інше.

Комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс Київ

Наші комп'ютерні майстри, професіонали з обслуговування комп'ютерної техніки в Києві, мають величезний, багаторічний досвід роботи, адже кожен день наші фахівці діагностують, налаштовують і ремонтують десятки персональних комп'ютерів в Києві.
Тому, отримуючи недорого якісні комп'ютерні послуги з обслуговування та ремонту комп'ютерів і ноутбуків, налаштування ПК і цифрового устаткування, наші клієнти радять комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс друзям і знайомим.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту