ЧИЩЕННЯ НОУТБУКА від пилу в Києві, почистити НОУТБУК на дому недорого ЦІНА - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Чистка ноутбука від пилу в Києві на дому і офісі

Ціна чистки ноутбука часткове разбирання - 350 гривень, повне разбирання від 450 грн.
(Вартість чищення ноутбука від пилу залежно від моделі та складності розбирання пристрою)
чистка ноутбука от пыли

Необхідність періодичної профілактики ноутбуків

Чистка ноутбуків - це профілактична дія, треба виконувати через кожні кілька років експлуатації. На жаль, незалежно від зовнішніх умов в системі охолодження ноутбуків поступово накопичується велика кількість пилу і сміття на радіаторі охолоджуючої системи. Це відбувається через те, що в кожному ноутбуці йде активна циркуляція повітря через охолоджуючу систему для охолодження процесора, чіпсета і відеочипа. Коли вентилятор не може нормально видувати гаряче повітря назовні, тоді ноутбук починає глючити, гальмувати або просто вимикатися від перегріву. Також зазвичай за цей час висихає термопаста, яка наноситься на процесор і відеочіп для кращої передачі тепла від чіпів на радіатор охолоджувальної системи. Багато хто недооцінює важливість очищення ноутбука і це, як правило, призводить до виходу з ладу чіпсета на материнській платі або відеокарти від перегріву, а такий складний комп'ютерний ремонт дорогий. Як показує практика, той хто регулярно чистить свій ноутбук, той не має серйозних проблем з його обслуговуванням і ремонтом.

Де почистити ноутбук, якщо сильно гріється і гуде

Чистка ноутбука в Комп-Сервіс Київ - це повне розбирання, очищення від пилу і бруду, заміна термопасти і термопрокладок для подальшої безперебійної роботи.
Наші фахівці з комп'ютерів професійно виконують очистку ноутбуків, а вартість роботи залежить від складності розбирання моделі ноутбука.
чистка ноутбука замена термопасты
Комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс Київ виконує чистку ноутбуків наступних фірм: Asus, Sony, Acer, HP, Samsung, Lenovo, Apple, Dell, Fujitsu, Impression, Packard Bell, Toshiba, LG, Gigabyte, IBM, Panasonic, MSI та багато інших .
почистить систему охлаждения ноутбука
Наші комп'ютерні майстри зможуть якісно почистити ноутбук від пилу систему охолодження і замінити термопасту, при необхідності, прямо у Вас на дому.

Коли потрібно очищення системи охолодження від пилу?

  • Як правило, сильно посилюється шум вентилятора ноутбука.
  • Можливо підвисання відеокарти, зависання картинки в іграх, а також при тривалому перегляді відео.
  • З'являються на екрані різні артефакти, смуги і брижі.
  • Сильне нагрівання корпусу і дуже гарячий потік повітря, що виходить.
  • Самовільне відключення, а повторне включення, тільки після охолодження.
Чистка ноутбука Київ на дому майстрами Комп-Сервіс
Ремонт комп'ютерів на дому - це найбільш затребувана послуга з обслуговування техніки. Тепер Вам більше не треба бігати в пошуках гарного комп'ютерного сервісного центру. Майстри по ремонту комп'ютерів і ноутбуків багато років працюють в Комп-Сервіс Київ нададуть швидку комп'ютерну допомогу з виїздом фахівця додому або в офіс замовника. Наші комп'ютерники мають багаторічний досвід в сфері облуговування, настройки та ремонту ПК і ноутбуків, а так само установки і відновлення операційної системи. Телефонуйте і замовляйте майстра по комп'ютерам на дом у зручний для Вас час і місце.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту