РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ в Києві ціна РЕМОНТУ ПК послуги КОМП'ЮТЕРНИЙ СЕРВІС - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Go to content
Послуги

Ремонт комп'ютерів в Києві, полагодити ПК на дому та офісі

Налагодження та ремонт комп'ютерів Київ на дому і в офісі, відремонтуємо ПК оперативно, якісно і недорого. Обслуговування ПК комп'ютерними майстрами - це діагностика комп'ютерів, ремонт або заміна комплектуючих, очищення системника, налагодження операційної системи, видалення комп'ютерних вірусів, троянів або реклами. Встановлено, перевстановлення або установка OS Windows. Комп'ютерний майстер Комп-Сервіс Київ послуги недорого.
ремонт компьютера киев

Ціни на комп'ютерні послуги з налаштування та ремонту ПК:

Безкоштовно/200
від 100 грн.
від 300 грн.
від 250 грн.

Обслуговування та ремонт комп'ютерів в Комп-Сервіс Київ

Комп-Сервіс - це обслуговування, налагодження та ремонт комп'ютерів і ноутбуків в Києві. Наші комп'ютерні майстри надають швидку комп'ютерну допомогу на дому і офісі. Ми здійснюємо установку необхідних програм і будь-яких операційних систем OS Windows, Linux, Mac OS, підключення та налаштування WiFi роутера і модема, установку інтернет з'єднання, створення локальних мереж. Ремонт і настройка комп'ютера в Києві, усуне збої програмного забезпечення, майстер виправить всі апаратні неполадки ПК. Комп'ютер почне швидко працювати, перестане зависати і тупити. Слід зазначити, що всі комп'ютерні послуги виконують тільки досвідчені майстри по ремонту комп'ютерів, які завдяки своїм знанням та багаторічному досвіду, зроблять якісно, ​​недорого і в стислі терміни обслуговування настройку модернізацію або ремонт ПК Київ.

Основні поломки персонального комп'ютера:


Комп'ютер не включається (Не реагує на натискання кнопки "Пуск")
У такому випадку, як правило, з ладу виходить блок живлення (Б. П.). Він відповідає за подачу всіх напруг, необхідних комп'ютера, відсутність навіть одного або великий розкид (відхилення від норми) призводить до того, що системник не запускається, взагалі не реагує на включення і тепер потрібен терміновий ремонт комп'ютера - комп'ютерна допомога Київ.
Рідше перегорає, підгорає чіпсет - головна мікросхема материнської плати. Це зазвичай відбувається через занадто великого навантаження і в результаті перегріву. Мікросхему треба міняти, якщо плата не стара і відповідає сучасним характеристикам і запитам. Інакше бажано купити нову.
Це основні причини такої поломки, рідко бувають інші.
Налагодження та ремонт комп'ютерів на дому, така комп'ютерна послуга заощадить час і сили. Тепер не треба відвозити свій системний блок ремонтувати в комп'ютерний сервіс центр, залишати його там і чекати невизначений час. Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс, після виклику фахівця додому по телефону, виїжджають до Вас додому в заздалегідь обумовлений час. Комп'ютерник зробить повну діагностику пристрої, протестує комп'ютерне обладнання на збої і поломки комплектуючих, виконає огляд і ремонт ПК в Києві на дому, позбавить від комп'ютерних вірусів, троянів і реклами. Відновить операційну систему, зможе перевстановити OS Windows або встановити Віндовс на комп'ютер, а якщо необхідно і можливо, зробить терміновий ремонт комп'ютера Київ, полагодить ПК відразу на місці.
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту ПК в Комп-Сервіс Київ:
контакты ремонта компьютеров телефоны

☎ (063) 101-43-46(067) 584-00-75

Back to content