ДІАГНОСТИКА КОМП'ЮТЕРА в Києві ціни на ПК РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ І НОУТБУКІВ - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Діагностика ПК, перевірка обладнання комп'ютера

Комп'ютерна діагностика та виклик-виїзд майстра додому - безкоштовно,
в разі продовження ремонту ПК, обслуговування або налаштування комп'ютера.
Коли необхідна тільки діагностика ПК - вартість від 200 гривень.
диагностика компьютера тестирование
Діагностика комп'ютера і ноутбука
- це пошук апаратних і програмних збоїв і проблем в роботі системи і програмного забезпечення комп'ютерної техніки, несправностей устаткування і пристроїв комп'ютера або ноутбука. Рекомендуємо проводити регулярну комплексну діагностику комп'ютера хоча б один раз на рік, що дозволить запобігти більш серйозну поломку комплектуючих комп'ютера або ноутбука та втрату даних.

Несправності ПК бувають апаратні та програмні:


У першому випадку "винуватцями" проблем стають комплектуючі, поломка деталей персонального комп'ютера - блок живлення, жорсткий диск, материнська плата, мережева карта, звукова карта або відеокарта і т.д.
комплектующие пк
А в другому випадку "неадекватну поведінку" комп'ютера викликано збоями і проблемами в роботі встановленого програмного забезпечення або операційної системи. Виявити причину програмних збоїв досить просто. Характерною ознакою є «зависання» комп'ютера тільки на якійсь певній програмі, в той час як з іншими (навіть подібними) програмами комп'ютер працює нормально. Якщо ж «глюки» проявляються незалежно від того, яка програма знаходиться в роботі, то час братися за спеціальні службові програми, що показують конфігурацію комп'ютера, які пристрої на ньому встановлені, які драйвера, програми і т.д. А головне, вони дозволяють протестувати на справність всі компоненти пристрою і порівняти отриманий результат з еталонними значеннями, а також виявити збої в роботі "заліза", тобто радиокомпонентов ПК. Більшість таких утиліт безкоштовні і доступні.

Діагностика комп'ютерів в Києві на дому або офісі

- таку комп'ютерну послугу надає наш сервісний центр Комп-Сервіс Київ.
За попередньою домовленістю по телефону, наш фахівець приїде і продіагностує поламаний ПК. Майстер перевірить операційну систему та програмне забезпечення, протестує комплектуючі комп'ютера, виявить несправність і запропонує оптимальний варіант її усунення.
диагностика техники
Комп'ютерна допомога - настройка і ремонт ПК на дому
Наші комп'ютерні майстри допоможуть Вам позбутися вірусів і налагодити безперебійне оновлення антивіруса і фаєрвола, відновити операційну систему після серйозного збою, встановити OS Windows і будь-які інші необхідні програми, налаштувати софт під Ваші потреби і переваги, а також створити або налаштувати офісну або домашню мережу, Інтернет з'єднання, проведуть діагностику ПК настройку обслуговування і ремонт комп'ютерів та ноутбуків в Києві різної конфігурації і будь-якої складності недорого.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива через 1-2 години після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 2-3 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту