Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Комп'ютерний майстер у Києві, викликати додому

Комп'ютерний майстер — це it-фахівець, який обслуговує та ремонтує персональні комп'ютери. Працюють такі спеціалісти ПК у нашому сервісі. Майстри надають комп'ютерні послуги як у сервісі, так і вдома (офісі) замовника у Києві.
Викликайте комп'ютерного майстра додому із сервісного центру Комп-Сервіс Київ, якщо є проблеми з Вашим системним блоком, ноутбуком, моноблоком або іншою комп'ютерною технікою. Наш майстер з комп'ютерів швидко та якісно їх вирішить на місці. Скільки коштують послуги:
комп майстер
Виклик комп'ютерного майстра у райони Києва – безкоштовно, якщо виконуємо ремонт ПК. Якщо треба тільки діагностика або ремонт не виконується, вартість комп'ютерних послуг в прайсі.

Коли потрібні послуги майстра з комп'ютерів?

  1. Несправність обладнання: Якщо персональний комп'ютер перестав вмикатися, працює повільно, помилки чи проблеми з жорстким диском, оперативною пам'яттю, відеокартою чи іншими комплектуючими, тоді потрібно терміново викликати майстра по комп'ютерах додому.
  2. Віруси та шкідливе програмне забезпечення: Якщо комп'ютер заражений вірусами та шкідливим програмним забезпеченням, тоді зможе приїхати комп'ютерний майстер додому та видалити шкідливі програми, відновити працездатність операційної системи та інших програм.
  3. Проблеми з програмним забезпеченням: Якщо у Вас виникли складнощі із встановленням, оновленням або налаштуванням програмного забезпечення, тоді наш ІТ-спеціаліст зможе надати Вам віддалену підтримку онлайн через інтернет або приїхати вирішити на місці.
  4. Збій операційної системи: Якщо операційна система (наприклад, Windows, macOS або Linux) перестала коректно працювати або не завантажується, наш айтішник вдома відновить її працездатність або майстер ПК зможе перевстановити ОС та програми за потреби.
  5. Налаштування та обслуговування мережі: Якщо у Вас є проблеми з підключенням до мережі, налаштуванням Wi-Fi або проблеми з мережевими пристроями, як мережевий принтер та сканер, викличте майстра по комп'ютерах додому і наш програміст приїде та налаштує їх правильно.
  6. Оновлення та модернізація: Якщо Ви хочете покращити продуктивність свого комп'ютера шляхом встановлення нових компонентів (наприклад, потужніший процесор, більше оперативної пам'яті або SSD-диск), наш комп'ютерник вдома виконає всі ці роботи.
  7. Консультації: Комп'ютерний майстер може надати Вам безкоштовну консультацію щодо вартості, ремонту та обслуговування персонального комп'ютера та програмного забезпечення.
майстерня з ремонту комп'ютерної техніки

Як викликати комп'ютерного майстра додому?

Терміновий ремонт комп'ютерів вдома комп'ютерним майстром - це найпопулярніша послуга в Києві. Тепер Вам більше не треба бігати по всьому місту в пошуках комп'ютерного сервісного центру поряд. Професійні майстри з комп'ютерів, які багато років працюють у Комп-Сервісі Київ, нададуть швидку комп'ютерну допомогу вдома та в офісі замовника. Комп'ютерники мають багаторічний досвід у сфері обслуговування та ремонту ПК вдома, встановлення та відновлення операційної системи та програм.
Викликайте комп'ютерного майстра додому чи офісу для термінового ремонту комп'ютера чи ноутбука. А для цього зателефонуйте нам, опишіть проблему ПК та домовтеся коли і куди приїхати фахівцю.
Виїзд майстра ПК по всьому Києву безкоштовний, оплачується лише виконана робота.
як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
  1. Телефонуйте Нам, описуєте проблему ПК та домовляєтеся на зручний Вам час та місце.
  2. Приїжджає майстер, діагностує, знаходить причину, пропонує варіанти ремонту.
  3. Вибираєте підходящий. Коли проблему усунуто, перевіряєте роботу та оплачуєте.
Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський, Подільський район.
Виїзд комп'ютерного майстра додому, ремонт комп'ютера Борщагівка, Новобіличі, Академміст., Житомирська, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар
та інших місцях, можливий вже через годину після виклику комп'ютерного майстра.
У 97% випадків, 1-2 години роботи спеціаліста та отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерний майстер, послуги з ремонту ПК та ноутбука:
діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
Назад к содержимому