Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків Новобіличі

"Новобі́личі" — житловий масив на заході Києва, між вулицею Академіка Булаховського (включаючи територію до вул. Мальовничої), вул. Генерала Наумова, вул. Підлісний, вул. Олевською та залізницею Київ — Коростень. Розташований у Святошинському районі міста. Через мікрорайон проходять вулиці Генерала Наумова, Академіка Булаховського та Підлісна. Раніше тут переважала забудова із приватних переважно одноповерхових будинків, а з другої половини 1970-х років мікрорайон був забудований типовими дев'яти-, дванадцяти- та шістнадцятиповерховими житловими будинками.
ремонт комп'ютерів та ноутбуків Новобіличі
Швидка комп'ютерна допомога на Новобіличах, ремонт ПК та ноутбука у Святошинському районі Києва масив Новобіличі, викликати майстра з ремонту комп'ютерів на будинок вулиці Бахмацька, Берковецька, Булаховського, Бучанська, Гаршина, Доківська, Кам'янець-Подільська, Клавдіївська, Коростенська, Корсунська Києві вдома вул. Лісорубна, Малевнича, Малинська, Мовчунівський, Наумова, Обухівська, Олевська, Осіння, ремонт ПК в Києві вулиця Паризької комуни, Плодова, Підлісна, Пономарьова, Робоча, Рахманінова, Романюка, Соснова, Сушко, Шкільна, терміновий ремонт PC вул. Юнацька, Кам'янець-Подільський пров., Малевничий, Малинський, Жовтневий, Осінній пров, Паризької комуни, Приладний, Шульгіна провулок. Майстерня з комп'ютерів Комп-Сервіс Київ майстер комп'ютерний сервісний центр з ремонту комп'ютерів на дому недорого.

Комп'ютер чи ноутбук служать нам вірою та правдою у повсякденному житті, з ранку до пізнього вечора. Ми щодня використовуємо наші гаджети для роботи, навчання, спілкування, розваг та багато чого іншого. Але що робити, якщо ваш комп'ютер або ноутбук виходять з ладу або починають працювати несправно? У такій ситуації потрібен сервісний центр на Новобіличах, який швидко та якісно зробить ремонт.

Сервісний центр з ремонту ПК — Комп-Сервіс Київ

Комп'ютерний сервіс з ремонту комп'ютерів та ноутбуків Комп-Сервіс Київ - це ваш надійний помічник. Наш сервісний центр надає комп'ютерні послуги з ремонту ПК та ноутбуків на Новобіличах багато років. У цей час накопичили багатий досвід обслуговування та ремонту, набули безліч задоволених клієнтів. Ми знаємо, як важливо вам швидко повернути працездатність зламаного персонального комп'ютера, тому ми зробимо все можливе, щоб ремонт ПК був виконаний максимально швидко і якісно.

Чому обирають нас?
 1. Безкоштовна діагностика. Ми проводимо безкоштовну діагностику вашого комп'ютера або ноутбука, щоб точно визначити проблему та запропонувати найкращий варіант її усунення.
 2. Гарантія для ремонту. Ми гарантуємо якісну роботу наших комп'ютерних майстрів та надаємо гарантію на всі послуги з обслуговування та ремонту комп'ютера та ноутбука.
 3. Швидкий ремонт. Ми розуміємо, що ваш час дуже цінний, тому намагаємося виконати будь-який ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві на Новобіличах у найкоротші терміни.
 4. Доступні ціни. Пропонуємо конкурентні ціни на всі види ремонту ПК вдома та офісі.

Наші майстри з ремонту комп'ютерів – професіонали своєї справи.
Наша команда комп'ютерних майстрів складається з висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у сфері ремонту комп'ютерів та швидкої комп'ютерної допомоги вдома. Усі комп'ютерні послуги з виїздом майстра додому, виконуються на ваших очах, прозоро та зрозуміло. Ми постійно оновлюємо наші знання та стежимо за останніми тенденціями у світі технологій, щоб бути завжди в курсі сучасних технологій та методів обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки.

  Послуги комп'ютерних майстрів у Києві на Новобіличах

  Ми обслуговуємо та ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки на Новобеличах будь-яких брендів та моделей:
  Acer, Compaq, Dell, Asus, Sony, Lenovo, Hp, Fujitsu, Lg, Samsung, Msi, Toshiba, Emachines ...
  Послуги з ремонту комп'ютерів виконуються в офісі и вдома - швидка комп'ютерна допомога.
  Ось це деякі послуги комп'ютерних майстрів в Києві вдома та в офісі:
  • Діагностика комп'ютера та ноутбука Новобіличі, тестування обладнання персонального комп'ютера на збої в роботі пристроїв та критичні помилки програмного забезпечення.
  • Налаштування комп'ютера на Новобіличах, програмне та апаратне налаштування, для досягнення максимальної продуктивності обладнання та програмного забезпечення в роботі та іграх.
  • Відновлення запуску Windows, реанімувати операційну систему після системних збоїв, налаштування та встановлення Віндовс Новобіличі, переустановка Windows на комп'ютері.
  • Очищення ПК та операційної системи комп'ютера та ноутбука, видалення комп'ютерних вірусів, СМС - здирників блокуючих комп'ютер, троянів та набридливої інтернет реклами.
  • Встановлення антивірусу, антивірусного захисту та інших необхідних для комфортної роботи програм на Новобеличах, утиліт, кодеків, редакторів та будь-який інший необхідний софт.
  • Заміна комп'ютерних комплектуючих при поломці або upgrade ПК (жорсткий диск HDD, оперативна пам'ять DDR, мережна або звукова карта, материнська плата, блок живлення тощо)
  • Складання ПК на замовлення Новобіличі, майстер підбере найкращі комплектуючі для нового системника під Ваші потреби та потреби, а також можлива модернізація старого системного блоку.

  Сервісний центр Комп-Сервіс – надійний партнер для ремонту комп'ютера та ноутбука на Новобіличах. Наші комп'ютерні майстри швидко та якісно усунуть будь-яку несправність на дому та в офісі, щоб ви могли знову насолоджуватися роботою вашого комп'ютера чи ноутбука. Звертайтеся до нас і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити потреби в обслуговуванні та ремонті комп'ютерної техніки.
  как мы работаем: звоните нам, выезд компьютерного мастера на дом, настройка или ремонт компьютера, гарантия на выполненные услуги
  Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський та Подільський район.
  Швидка комп'ютерна допомога, ремонт комп'ютерів Київ Борщагівка, Житомирська, Новобіличі, Академмістечко, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар та інших місцях поблизу, можлива вже за годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
  У 97% випадків, десь 1-2 години роботи спеціаліста і отримуєте робочий комп'ютер чи ноутбук.

  Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютера та ноутбука:

  діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
  Назад к содержимому