Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків на Лук'янівці у Києві

"Лук'янівка" — це історичний мікрорайон у Шевченківському районі Києва, що розташований між вулицями Дегтярівською та Багговутівською, Кмітовим та Бабиним ярами. Територія Лук'янівки межує із центральною частиною міста. Основні вулиці: Дягтярівська, Мельникова, Білоруська. Станції метрополітену – Лук'янівська і Дорогожичі, сусідні до Лук'янівки мікрорайони – Кудрявець та Татарка. У центральній частині Лук'янівки знаходиться однойменна Лук'янівська площа, де розташован ринок та великий транспортний вузол.
ремонт комп'ютерів та ноутбуків Луцьківка
Швидка комп'ютерна допомога на Лук'янівці, ремонт ПК та ноутбука у Шевченківському районі Києва масив Лук'янівка, викликати майстра з ремонту комп'ютерів на будинок вулиці Білоруська, Герцена, провулок Герцена, Глібова, Дегтярівська, Деревлянська, ремонт ПК у Києві на дому Запольського, Зоологічна, Іллєнка, Капніст, ремонт ПК у Києві вул. Коперника, Котарбінського, Лермонтовська, Макарівська, метро "Лук'янівська", терміновий ремонт ПК Київ вулиця Молдовська, Перовської, Пугачова, Рибалка, Сім'ї Хохлових, Студентська, Трудова, вул. Цедіка. Майстерня з комп'ютерів Комп-Сервіс Київ майстер комп'ютерний сервісний центр з ремонту комп'ютерів на дому недорого.
Комп'ютер і ноутбук служать нам вірою та правдою у повсякденному житті, з ранку та до пізнього вечора. Ми щодня використовуємо наші гаджети для роботи, навчання, спілкування, розваг та багато чого іншого. Але що робити, якщо ваш комп'ютер або ноутбук виходять з ладу або починають працювати несправно? Тоді потрібен сервісний центр на Лук'янівці, який швидко і якісно зробить ремонт ПК.

Сервісний центр з ремонту ПК — Комп-Сервіс Київ

Комп'ютерний сервіс з ремонту комп'ютерів та ноутбуків Комп-Сервіс – це ваш надійний помічник.
Наш сервісний центр надає послуги з ремонту ПК та ноутбука на Лук'янівці вже багато років. За цей час накопичили багатий досвід обслуговування та ремонту та набули безліч задоволених клієнтів. Ми знаємо, як важливо вам швидко повернути працездатність зламаного персонального комп'ютера, тому ми зробимо все можливе, щоб ремонт ПК був виконаний максимально швидко і якісно.

Чому обирають нас?
 1. Безкоштовна діагностика. Ми проводимо безкоштовну діагностику вашого комп'ютера або ноутбука, щоб точно визначити проблему та запропонувати найкращий варіант її усунення.
 2. Гарантія на ремонт. Ми гарантуємо якісну роботу наших комп'ютерних майстрів та надаємо гарантію на всі послуги з обслуговування та ремонту комп'ютера та ноутбука.
 3. Швидкий ремонт. Ми розуміємо, що ваш час дуже цінний, тому намагаємося виконати будь-який ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві на Лук'янівці у найкоротші терміни.
 4. Доступні ціни. Пропонуємо конкурентні ціни на всі види ремонту ПК вдома та офісі.

Наші майстри з ремонту комп'ютерів – професіонали своєї справи.
Наша команда комп'ютерних майстрів складається з висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у сфері ремонту комп'ютерів та швидкої комп'ютерної допомоги вдома. Усі комп'ютерні послуги з виїздом майстра додому, виконуються на ваших очах, прозоро та зрозуміло. Ми постійно оновлюємо наші знання та стежимо за останніми тенденціями у світі технологій, щоб бути завжди в курсі сучасних технологій та методів обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки.

  Послуги комп'ютерних майстрів у Києві Лук'янівка

  Ми обслуговуємо та ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки на Лук'янівці будь-яких брендів та моделей:
  Acer, Compaq, Dell, Asus, Sony, Lenovo, Hp, Fujitsu, Lg, Samsung, Msi, Toshiba, Emachines ...
  Послуги з ремонту комп'ютерів виконуються як в офісі, так і вдома, швидка комп'ютерна допомога.
  Ось деякі послуги, що виконуються комп'ютерними майстрами вдома та офісі в Києві:
  • Діагностика комп'ютера та ноутбука Лук'янівка, тестування обладнання персонального комп'ютера на збої в роботі пристроїв та критичні помилки програмного забезпечення.
  • Налаштування комп'ютера на Лук'янівці, програмне та апаратне налаштування, для досягнення максимальної продуктивності обладнання та програмного забезпечення в роботі та іграх.
  • Відновлення запуску Windows, реанімувати операційну систему після системних збоїв, налаштування та встановлення ОС Віндовс Лук'янівка, переустановка Windows на комп'ютері.
  • Очищення ПК та операційної системи комп'ютера та ноутбука, видалення комп'ютерних вірусів, СМС - здирників блокуючих комп'ютер, троянів та набридливої інтернет реклами.
  • Встановлення антивірусу, антивірусного захисту та інших необхідних для комфортної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів та будь-який інший необхідний софт.
  • Заміна комп'ютерних комплектуючих при поломці або upgrade (жорсткий диск HDD, оперативна пам'ять DDR, мережна або звукова карта, материнська плата, блок живлення тощо)
  • Складання ПК на замовлення Лук'янівка майстер підбере найкращі комплектуючі для нового системника під Ваші запити та потреби, а також можлива модернізація старого системного блоку.

  Сервісний центр Комп-Сервіс – надійний партнер для ремонту комп'ютера та ноутбука на Лук'янівці. Наші комп'ютерні майстри швидко та якісно усунуть будь-яку несправність на дому та в офісі, щоб ви могли знову насолоджуватися роботою вашого комп'ютера чи ноутбука. Звертайтеся до нас і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити потреби в обслуговуванні та ремонті техніки.
  як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
  Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський та Подільський район.
  Швидка комп'ютерна допомога, ремонт комп'ютерів Київ Борщагівка, Житомирська, Новобіличі, Академмістечко, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар та інших місцях поблизу, можлива вже за годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
  У 97% випадків, десь 1-2 години роботи спеціаліста і отримуєте робочий комп'ютер чи ноутбук.

  Комп'ютерні послуги - ремонт комп'ютерів та ноутбуків:

  діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
  Назад до вмісту