Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків Солом'янка

"Солом'янка" - це історичний мікрорайон, який входить до складу Солом'янського району Києва. Займає територію між смугами залізниці, вул. Кудряшова та Повітрофлотським проспектом. Райони по сусідству: Батиєва гора, Чоколівка, Турецьке містечко. Станції метрополітену на території мікрорайону немає. Найближчою виступає метро "Вокзальна". Головні вулиці Солом'янки: Повітрофлотський проспект, вулиця Митрополита Василя Липківського Волгоградська, Протасів Яр, Солом'янська.
ремонт комп'ютерів та ноутбуків Солом'янка
Швидка комп'ютерна допомога на Солом'янці, ремонт ПК та ноутбука в Солом'янському районі Києва масив Солом'янка, викликати майстра з ремонту комп'ютерів на будинок вулиці Олексіївська, Амосова, Білгородська, Богданівська, Богданівський пров., Нечуя-Левицького провулок, ремонт ПК в Києві вулиця Брожка , Брюллова, Василівська, Волгоградська, Волзька, Вузовська, Гайова, Головко, Горовиця, Грінченко, Дежнєва, Докучаєвська, Зєрових, Златопольська, Кавказька, Клінічна, Кобилянська, Космодем'янська, Кочубеївська, Краснодонська, Кривоносча, проспект, вул. Локомотивна, Луганська, ремонт ПК у Києві Лукаша, Монтажників, Мостова, Над'ярна, Народна, Неходи, Нечуя-Левицького, Нововокзальна, Огородна, Озерна, Залісна, Західна, Зелена, Зерових, Златопольська, Знам'янська, Ідзиковських, Іскрівська, Каблукова Кадетський Гай, Капніст, Карпинського, Кар'єрна, Качалова, терміновий ремонт ПК Київ Керченська, Кирпи, Клінічна, Кобелєва, Кобилянської, Козицького, Космодем'янської, Космонавтів пл., Кочубеївська, Краснодонська, Волзький провулок, Кривоноса, Кобилянської, Каменярів, Каменярів, Мостовий, Ковальський, Кривоноса пров. Майстерня з комп'ютерів Комп-Сервіс Київ майстер комп'ютерний сервісний центр з ремонту комп'ютерів на дому недорого.


Комп'ютер чи ноутбук служать нам вірою та правдою у повсякденному житті, з ранку до пізнього вечора. Ми щодня використовуємо наші гаджети для роботи, навчання, спілкування, розваг та багато чого іншого. Але що робити, якщо ваш комп'ютер або ноутбук виходять з ладу або починають працювати несправно? У такій ситуації потрібен сервісний центр на Солом'янці, який швидко та якісно зробить ремонт ПК.

Сервісний центр з ремонту ПК - Комп-Сервіс Київ

Комп'ютерний сервіс з ремонту комп'ютерів та ноутбуків Комп-Сервіс – це ваш надійний помічник.
Наш сервісний центр надає комп'ютерні послуги з ремонту ПК та ноутбука на Солом'янці вже багато років. У цей час накопичили дуже багатий досвід обслуговування і ремонту, набули безліч задоволених клієнтів. Ми знаємо, як важливо вам швидко повернути працездатність зламаного персонального комп'ютера, тому ми зробимо все можливе, щоб ремонт ПК був виконаний максимально швидко і якісно.

Чому обирають нас?
 1. Безкоштовна діагностика. Ми проводимо безкоштовну діагностику вашого комп'ютера або ноутбука, щоб точно визначити проблему та запропонувати найкращий варіант її усунення.
 2. Гарантія для ремонту. Ми гарантуємо якісну роботу наших комп'ютерних майстрів та надаємо гарантію на всі послуги з обслуговування та ремонту комп'ютера та ноутбука.
 3. Швидкий ремонт. Ми розуміємо, що ваш час дуже цінний, тому намагаємося виконати будь-який ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві на Солом'янці в найкоротші терміни.
 4. Доступні ціни. Пропонуємо конкурентні ціни на всі види ремонту ПК вдома та офісі.

Наші майстри з ремонту комп'ютерів – професіонали своєї справи.
Наша команда комп'ютерних майстрів складається з висококваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у сфері обслуговування, налаштування і ремонту комп'ютерів та швидкої комп'ютерної допомоги. Усі комп'ютерні послуги з виїздом майстра додому, виконуються на ваших очах, прозоро та зрозуміло. Ми постійно оновлюємо наші знання та стежимо за останніми тенденціями у світі технологій, щоб бути завжди в курсі сучасних технологій та методів обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки.

  Послуги ремонту комп'ютерів у Києві на Солом'янці

  Ми обслуговуємо та ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки на Солом'янці будь-яких брендів та моделей:
  Acer, Compaq, Dell, Asus, Sony, Lenovo, Hp, Fujitsu, Lg, Samsung, Msi, Toshiba, Emachines ...
  Послуги з ремонту комп'ютерів виконуються як в офісі, так і вдома, швидка комп'ютерна допомога.
  Ось деякі послуги, що виконуються комп'ютерними майстрами вдома та офісі в Києві:
  • Діагностика комп'ютера та ноутбука Солом'янка, тестування обладнання персонального комп'ютера на збої в роботі пристроїв та критичні помилки програмного забезпечення.
  • Налаштування комп'ютера на Солом'янці, програмне та апаратне налаштування, для досягнення максимальної продуктивності обладнання та програмного забезпечення в роботі та іграх.
  • Відновлення запуску Windows, реанімувати операційну систему після системних збоїв, налаштування та встановлення Віндовса Солом'янка, переустановка Windows на комп'ютері.
  • Очищення ПК та операційної системи комп'ютера та ноутбука, видалення комп'ютерних вірусів, СМС - здирників блокуючих комп'ютер, троянів та набридливої інтернет реклами.
  • Встановлення антивірусу, антивірусного захисту та інших необхідних для комфортної роботи програм, утиліт, кодеків, редакторів та будь-який інший необхідний софт.
  • Заміна комп'ютерних комплектуючих при поломці або upgrade (жорсткий диск HDD, оперативна пам'ять DDR, мережна або звукова карта, материнська плата, блок живлення тощо)
  • Складання ПК на замовлення Солом'янка, майстер підбере найкращі комплектуючі для нового системника під Ваші запити та потреби, а також можлива модернізація старого системного блоку.

  Сервісний центр Комп-Сервіс – надійний партнер для ремонту комп'ютера та ноутбука на Солом'янці. Наші комп'ютерні майстри швидко та якісно усунуть будь-яку несправність персонального комп'ютера на дому та в офісі, щоб ви могли знову насолоджуватися роботою вашого комп'ютера чи ноутбука. Звертайтеся і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити потреби в обслуговуванні та ремонті техніки.
  як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
  Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський та Подільський район.
  Швидка комп'ютерна допомога, ремонт комп'ютерів Київ Борщагівка, Житомирська, Новобіличі, Академмістечко, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар та інших місцях поблизу, можлива вже за годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
  У 97% випадків, десь 1-2 години роботи спеціаліста і отримуєте робочий комп'ютер чи ноутбук.

  Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютера та ноутбука:

  діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
  Назад до вмісту