Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти до контенту

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків Дорогожичі у Києві

"Дорогожичі" — це 40 станція Київського метрополітену. Розташована у Шевченківському районі міста Києва, на Сирецько-Печерській лінії між станціями «Сирець» та «Лук'янівська» у районі історичної місцевості Дорогожичі.
За часів Давньоруської держави на Дорогожичах, між горою Глибочицею та струмком Скоморох (у бік сучасної вул. Маршала Рибалка), існувала митниця із земляним укріпленням. За іншою версією Дорогожичі знаходилися біля Кирилівського монастиря (Куренівка). Усі версії походження назви (як місця, де сходяться дороги, від словосполучення «дорого жити»).
ремонт комп'ютерів та ноутбуків Дорогожичі
ПК ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Шевченківському районі Києва станція метро Дорогожичі, викликати комп'ютерного майстра на будинок вулиці Теліги, Щусєва, Дорогожицька, Ризька, Берлінського, Петропавлівська, ремонт ПК у Києві вдома Грекова, Вавилових, Бакинська, Жабаєва, Орловський пров., терміновий ремонт PC вул. Оранжерейна, Новоукраїнська, Нестерова, Парково-Сирецька. Майстерня з комп'ютерів Комп-Сервіс Київ, майстер комп'ютерний сервісний центр з ремонту комп'ютерів вдома швидка допомога недорого.

Комп'ютер чи ноутбук служать нам вірою та правдою у повсякденному житті, з самого ранку та до вечора. Ми щодня використовуємо наші гаджети як для роботи, навчання, спілкування, розваг та багато іншого. Але що робити, якщо ваш комп'ютер або ноутбук виходять з ладу або починають працювати несправно? У цій складній ситуації потрібний сервісний центр на Дорогожичах, швидко та якісно зробити ремонт ПК.

Сервісний центр з ремонту ПК — Комп-Сервіс Київ

Комп'ютерний сервіс з ремонту комп'ютерів та ноутбуків Комп-Сервіс в Києві - це ваш надійний помічник. Наш сервісний центр надає комп'ютерні послуги з ремонту ПК та ноутбука на Дорогожичах багато років. У цей час накопичили дуже багатий досвід обслуговування та ремонту, набули безліч задоволених клієнтів. Ми знаємо, як важливо вам швидко повернути працездатність зламаного персонального комп'ютера, тому ми зробимо все можливе, щоб ремонт ПК був виконаний максимально швидко і якісно.

Чому обирають нас?
 1. Безкоштовна діагностика. Ми проводимо безкоштовну діагностику вашого комп'ютера або ноутбука, щоб точно визначити проблему та запропонувати найкращий варіант її усунення.
 2. Гарантія на ремонт. Ми гарантуємо якісну роботу наших комп'ютерних майстрів та надаємо гарантію на всі послуги з обслуговування та ремонту комп'ютера та ноутбука.
 3. Швидкий ремонт. Ми розуміємо, що ваш час дуже цінний, тому намагаємося виконати будь-який ремонт комп'ютерів та ноутбуків у Києві на Дорогожичах у найкоротші терміни.
 4. Доступні ціни. Пропонуємо конкурентні ціни на всі види ремонту ПК вдома та офісі.

Наші майстри з ремонту комп'ютерів – професіонали своєї справи.
Наша команда комп'ютерних майстрів складається з висококваліфікованих комп'ютерних фахівців, які мають великий досвід у сфері ремонту комп'ютерів і ноутбуків та швидкої комп'ютерної допомоги вдома. Усі комп'ютерні послуги з виїздом майстра ПК додому, виконуються на ваших очах, прозоро та зрозуміло. Ми постійно оновлюємо наші знання та стежимо за останніми тенденціями у світі технологій, щоб бути завжди в курсі сучасних технологій та методів обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки.

  Послуги комп'ютерних майстрів у Києві на Дорогожичах

  Ми обслуговуємо та ремонтуємо комп'ютери та ноутбуки на Дорогожичах будь-яких брендів та моделей:
  Acer, Compaq, Dell, Asus, Sony, Lenovo, Hp, Fujitsu, Lg, Samsung, Msi, Toshiba, Emachines ...
  Послуги з ремонту комп'ютерів виконуються в офісі и вдома - швидка комп'ютерна допомога.
  Ось це деякі послуги комп'ютерних майстрів в Києві вдома та в офісі:
  • Діагностика комп'ютера та ноутбука Дорогожичі, тестування обладнання персонального комп'ютера на збої в роботі пристроїв та критичні помилки програмного забезпечення.
  • Налаштування комп'ютера на Дорогожичах, програмне та апаратне налаштування, для досягнення максимальної продуктивності обладнання та програмного забезпечення в роботі та іграх.
  • Відновлення запуску Windows, реанімувати операційну систему після системних збоїв, налаштування та встановлення Віндовс Дорогожичі, переустановка Windows на десктопі та лептопі.
  • Очищення ПК та операційної системи комп'ютера та ноутбука, видалення комп'ютерних вірусів, СМС - здирників блокуючих комп'ютер, троянів та набридливої інтернет реклами.
  • Встановлення антивірусу, антивірусного захисту та інших необхідних для комфортної роботи програм драйверів, утиліт, кодеків, редакторів та будь-який інший необхідний софт.
  • Заміна комп'ютерних комплектуючих при поломці або upgrade ПК (жорсткий диск HDD, оперативна пам'ять DDR, мережева чи звукова карта, материнська плата, блок живлення тощо)
  • Складання ПК на замовлення Київ Дорогожичі, майстер підбере найкращі комплектуючі для нового системника під Ваші запити, а також можлива модернізація старого системного блоку.

  Сервісний центр Комп-Сервіс - надійний партнер для ремонту комп'ютера та ноутбука на Дорогожичах. Наші комп'ютерні майстри швидко та якісно усунуть будь-яку несправність на дому та в офісі, щоб ви могли знову насолоджуватися роботою вашого комп'ютера чи ноутбука. Звертайтеся, зробимо все можливе, щоб полагодити комп'ютер або відремонтувати ноутбук швидко, якісно та недорого.
  як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
  Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський та Подільський район.
  Швидка комп'ютерна допомога, ремонт комп'ютерів Київ Борщагівка, Житомирська, Новобіличі, Академмістечко, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, КПІ, Солом'янка, Лук'янівка, Татарка, Дорогожичі, Сирець, Куренівка, Виноградар та інших місцях поблизу, можлива вже за годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
  У 97% випадків, десь 1-2 години роботи спеціаліста і отримуєте робочий комп'ютер чи ноутбук.

  Комп'ютерні послуги - ремонт комп'ютерів та ноутбуків:

  діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
  Назад до вмісту