ЗАМІНА КОМП'ЮТЕРНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ПК Київ РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ на дому КОМП-СЕРВІС - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Заміна несправних комплектуючих ПК в Києві

Після діагностики ПК, виберемо найкращий для вас варіант: налагодження, ремонт або заміна комплектуючих; виконаємо заміну материнської плати, відеокарти, оперативної пам'яті, процесорів, модемів, звукових адаптерів, мережевих карт, DVD приводів, вінчестера і інших пристроїв.
У більшості випадків, заміна обладнання можлива на дому або в офісі замовника.
Зробимо все швидко і якісно.
замена деталей пк комплектующих

Обслуговування, налагодження та ремонт комп'ютерів

Фірми, що реалізують комп'ютерні комплектуючі, рідко дають гарантію на деталі більше 3-х років, тому що навіть найдорожчого і сучасного комп'ютера і ноутбука властиво ламатися. Тому заміна зношених комплектуючих - це звичайна справа для користувачів ПК. За рахунок заміни комплектуючих можна не тільки продовжити життя свого комп'ютера, але і зробити модернізацію комп'ютера, значно поліпшивши його показники. Для підвищення швидкості роботи додатків і ігор - замінити відеокарту, поставити потужний блок живлення, встановити більш продуктивну систему охолодження, замінити зчитувальні пристрої, замінити процесор на більш продуктивний - і все це можуть зробити наші комп'ютерні майстра. А якщо Ваш комп'ютер працює з перебоями або повністю перестав функціонувати, часто зависає, перезавантажується, сильно шумить, на ньому пропадає звук або глючить відео, існує ймовірність того, що якесь із пристроїв комп'ютера вийшло з ладу. Що б з'ясувати, що саме поламалося, необхідно провести діагностику ПК і його комплектуючих. Довірте діагностику нашим фахівцям, які оперативно допоможуть виявити причину поломки або збоїв. Якщо після діагностики виявиться, що один з пристроїв комп'ютера вийшло з ладу, не варто впадати у відчай. Зовсім не обов'язково купувати новий комп'ютер, можна просто зробити ремонт і заміну несправних комплектуючих. Комплектуючі виходять з ладу в залежності від різних причин - чи то їх якість, умови експлуатації, заводський брак або ж просто пил і бруд, що накопичилася з часом в системному блоці і сприяє перегріву. Найбільш часто в ПК виходять з ладу блоки живлення. Якщо блок живлення не відключився, але працює нестабільно, він тим самим може сприяти поломці інших, дорогих комплектуючих, наприклад материнської плати. Досить часто виходять з ладу відеокарти, звукові і мережеві карти, жорсткий диск HDD.
замена комплектующих пк

Комп'ютерна допомога - настройка і ремонт ПК на дому

Налагодження та ремонт комп'ютерів в Києві на дому, така комп'ютерна послуга заощадить час і сили. Тепер не треба відвозити свій системний блок ремонтувати в комп'ютерний сервіс центр, залишати його там і чекати невизначений час. Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс, після виклику на будинок по телефону, виїжджають до Вас в заздалегідь обумовлений час. Комп'ютерник зробить повну комп'ютерну діагностику пристрої, протестує комп'ютерне обладнання на збої і поломки, виконає обслуговання, настройку або ремонт ПК Київ на дому, позбавить комп'ютерних вірусів, троянів і набридливої реклами. Майстер відновить операційну систему, встановити Віндовс (OS Windows) або перевстановити, а якщо необхідно і можливо, вдома або в офісі у замовника, зробить терміновий ремонт комп'ютера Київ, полагодить ПК відразу на місці. Так як деталі купуємо на складі за оптовими цінами в роздріб з гарантійним обслуговуванням виробника, тому в разі поломки дорогих комплектуючих, фахівець запропонує найкращий варіант відновлення комп'ютерної техніки за ціною і якістю.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту