Підключення Wi-Fi роутера в Києві настройка інтернету та локальної мережі - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Налаштування локальної мережі, інтернету, роутера

Фахівці Комп-Сервіс налаштують і підключать до Інтернету будь-який комп'ютер ноутбук. Відновлять настройки інтернет з'єднання, підключать нове обладнання або створять домашню-локальну мережу. Комп'ютерний майстер, після Вашого виклику по телефону, приїде, підключить і налаштує Wi-Fi роутер, мережевий комутатор свитч (switch) або ADSL і Dial-Up-модем, які дозволяють підключитися до Інтернету по телефонній лінії.
Початкову проводку кабелю і підключення інтернету надає інтернет провайдер.
Також можемо встановити антивірусний захист на комп'ютер і ноутбук, антивірус надійно захистить Ваші важливі дані і комп'ютер від попадання вірусів з Інтернету. Є як платні антивіруси, так і безкоштовні, які поширюються безкоштовно.

Інтернет провідний, бездротової, мобільний

Інтернет стає основним засобом отримання інформації. Все більше і більше людей підключаються до Інтернету. Без Інтернету ми вже не можемо обходитися вже не тільки на роботі, але і вдома. Інтернет ми використовуємо для пошуку інформації, для спілкування і коли його немає, то починаємо шукати терміново можливість його підключити. Ми можемо допомогти налаштувати раразлічние види підключення до Інтернету: бездротовий Інтернет (WiMAX, Wi-Fi), мобільний Інтернет (GPRS, 3G, 4G) і підберемо для вас оптимальний вид підключення до Інтернету.

Бездротовий Інтернет
Бездротові технології Інтернету стали вже не просто реальністю, а й потребою. Максимальний ефект досягається за допомогою технології Wi-Fi. Бездротова мережа дозволяє в будь-якому місці бути підключеним до мережі, знаходити потрібну інформацію в Інтернеті, а постійне збільшення кількості обладнання, що підтримує дану технологію, і удосконалення стандартів робить бездротові мережі Wi-Fi особливо привабливим варіантом.

Мобільний інтернет
Якщо вам необхідний надійний доступ до ресурсів Інтернету звідусіль, де є мобільний зв'язок, то мобільний Інтернет як раз для вас! Комп'ютерні експерти здійснюють підключення комп'ютерів і ноутбуків до мобільного Інтернету через провайдерів мобільного зв'язку. Мобільний підключення дозволить Вам виходити в Інтернет з комп'ютера, використовуючи мобільний телефон або спеціалізоване зовнішній пристрій як модем. За допомогою даної послуги Ви отримаєте доступ до численних інформаційних і розважальних ресурсів Інтернету: зможете переглядати веб-сторінки, працювати, спілкуватися і багато іншого.

Багато стикаються з проблемою підключення декількох пристроїв до одного Інтернет-каналу. На сьогоднішній день, є легке рішення цієї проблеми - бездротової модем Wi-Fi роутер. Фахівці нашого комп'ютерного сервісу готові встановити вам Wi-Fi роутер, який об'єднає в одну мережу всі комп'ютери, надавши доступ в Інтернет без проводів для всіх. Швидкість передачі в таких бездротових мережах нічим не гірше, ніж в провідних аналогах, а завдяки оптимальному рівню шифрування мережу буде надійно захищена від небажаних вторгнень.
Основним призначенням Wi-Fi роутера є об'єднати комп'ютери в єдину мережу і забезпечувати одночасний вихід в Інтернет. Наприклад, настройка Wi-Fi Київ в приватному будинку або квартирі дозволить об'єднати персональний комп'ютер, ноутбук і принтер в одне ціле без будь-яких проводів. За допомогою Wi-Fi можна спілкуватися з друзями, здійснювати серфінг по улюбленою і цікавою сайтам, шукати потрібну інформацію в Інтернеті.

Налагодження та ремонт комп'ютерів Комп-Сервіс Київ

Об'єднання декількох комп'ютерів в єдину локальну мережу, настройка Wi-Fi роутера і іншого мережевого обладнання, убезпечити доступ до глобальної мережі - всі ці дії повинні здійснюватися тільки професіоналами, що мають великий досвід роботи. Отже, якщо ви придбали модем або роутер Wi-Fi і плануєте його підключити, то рекомендуємо звернутися за допомогою до наших фахівців, кваліфікованим комп'ютерні майстрам, які готові виїхати до вас додому, здійснити настройку бездротового мережевого обладнання. Правильна установка бездротового Інтернету гарантія безвідмовної роботи Wi-Fi роутера і якісний, швидкий доступ в Інтернет.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту