ЧИЩЕННЯ НОУТБУКА від пилу в Києві, почистити НОУТБУК на дому недорого ЦІНА - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Чистка ноутбука від пилу в Києві на дому і офісі

Ціна чистки ноутбука часткове разбирання - від 350 гривень, повне разбирання від 450 грн. (вартість послуги чищення ноутбука від пилу залежить від моделі тобто складності розбирання пристрою)
чистка ноутбука от пыли

Необхідність періодичної профілактики ноутбуків

Чистка ноутбуків - це профілактична дія, треба виконувати через кожні кілька років експлуатації. На жаль, незалежно від зовнішніх умов в системі охолодження ноутбуків поступово накопичується велика кількість пилу і сміття на радіаторі охолоджуючої системи. Це відбувається через те, що в кожному ноутбуці йде активна циркуляція повітря через охолоджуючу систему для охолодження процесора, чіпсета і відеочипа. Коли вентилятор не може нормально видувати гаряче повітря назовні, тоді ноутбук починає глючити, гальмувати або просто вимикатися від перегріву. Також зазвичай за цей час висихає термопаста, яка наноситься на процесор і відеочіп для кращої передачі тепла від чіпів на радіатор охолоджувальної системи. Багато хто недооцінює важливість очищення ноутбука і це, як правило, призводить до виходу з ладу чіпсета на материнській платі або відеокарти від перегріву, а такий складний комп'ютерний ремонт дорогий. Як показує практика, той хто регулярно чистить свій ноутбук, той не має серйозних проблем з його обслуговуванням і ремонтом.

Де почистити ноутбук, якщо сильно гріється і гуде

Чистка ноутбука в Комп-Сервіс Київ - це повне розбирання, очищення від пилу і бруду, заміна термопасти і термопрокладок для подальшої безперебійної роботи.
Наші фахівці з комп'ютерів професійно виконують очистку ноутбуків, а вартість роботи залежить від складності розбирання моделі ноутбука.
чистка ноутбука замена термопасты
Комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс Київ виконує чистку ноутбуків наступних фірм: Asus, Sony, Acer, HP, Samsung, Lenovo, Apple, Dell, Fujitsu, Impression, Packard Bell, Toshiba, LG, Gigabyte, IBM, Panasonic, MSI та багато інших .
почистить систему охлаждения ноутбука
Наші комп'ютерні майстри зможуть якісно почистити ноутбук від пилу систему охолодження і замінити термопасту, при необхідності, прямо у Вас на дому.

Коли потрібно очищення системи охолодження від пилу?

  • Як правило, сильно посилюється шум вентилятора ноутбука.
  • Можливо підвисання відеокарти, зависання картинки в іграх, а також при тривалому перегляді відео.
  • З'являються на екрані різні артефакти, смуги і брижі.
  • Сильне нагрівання корпусу і дуже гарячий потік повітря, що виходить.
  • Самовільне відключення, а повторне включення, тільки після охолодження.
Чистка ноутбука Київ на дому майстрами Комп-Сервіс
Ремонт комп'ютерів на дому - це найбільш затребувана послуга з обслуговування техніки. Тепер Вам більше не треба бігати в пошуках гарного комп'ютерного сервісного центру. Майстри по ремонту комп'ютерів і ноутбуків багато років працюють в Комп-Сервіс Київ нададуть швидку комп'ютерну допомогу з виїздом фахівця додому або в офіс замовника. Наші комп'ютерники мають багаторічний досвід в сфері облуговування, настройки та ремонту ПК і ноутбуків, а так само установки і відновлення операційної системи. Телефонуйте і замовляйте майстра по комп'ютерам на дом у зручний для Вас час і місце.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту