Комп'ютерна допомога по віддаленому доступу до комп'ютера в Києві - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Як надати віддалений доступ до комп'ютера:

Комп'ютерний майстер зможе надати комп'ютерну допомогу комп'ютеру або ноутбуку, тільки після надання Вами віддаленого доступу до пристрою, а для цього потрібно попередньо домовитися по телефону або вайберу і виконати наступні пункти:

(Скачати файл на комп'ютер або ноутбук)

2. Запустіть завантажений файл TeamViewerQS.exe
(Програма в папці "Завантаження" (за замовчуванням) або у зазначеній при збереженні)


3. Будь ласка, повідомте фахівцю ВАШ ID і ПАРОЛЬ

Майстер підключиться до ПК і займеться виконанням обумовлених комп'ютерних послуг.

Програми для віддаленого адміністрування комп'ютера

Сьогодні існує безліч комп'ютерних програм для віддаленого адміністрування комп'ютера. Програми відрізняються по інтерфейсу (візуальний або консольний) і використовуваним протоколах. Одними з найпопулярніших і поширених програм є такі, наприклад, компонент Windows Remote Desktop Services з клієнтом Remote Desktop Connection, Radmin, DameWare, LiteManager, AnyDesktop, Remote Manipulator System, Ammyy Admin, TeamViewer та інші.
Програми для віддаленого адміністрування - дозволяють отримати віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет або ЛВС для управління та адміністрування віддаленого комп'ютера в реальному часі. Віддалене адміністрування надають майже повний контроль над віддаленим комп'ютером: дають можливість віддаленої діагностики комп'ютера або ноутбука, можливість очищення і налаштування операційної системи та видалення комп'ютерних вірусів, встановлення нових програм та інше.

Комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс Київ

Наші комп'ютерні майстри, професіонали з обслуговування комп'ютерної техніки в Києві, мають величезний, багаторічний досвід роботи, адже кожен день наші фахівці діагностують, налаштовують і ремонтують десятки персональних комп'ютерів в Києві.
Тому, отримуючи недорого якісні комп'ютерні послуги з обслуговування та ремонту комп'ютерів і ноутбуків, налаштування ПК і цифрового устаткування, наші клієнти радять комп'ютерний сервісний центр Комп-Сервіс друзям і знайомим.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту