ДІАГНОСТИКА КОМП'ЮТЕРА в Києві ціни на ПК РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ І НОУТБУКІВ - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Діагностика ПК, перевірка обладнання комп'ютера

Комп'ютерна діагностика та виклик-виїзд майстра додому - безкоштовно,
в разі продовження ремонту ПК, обслуговування або налаштування комп'ютера.
Коли необхідна тільки діагностика ПК - вартість від 200 гривень.
диагностика компьютера тестирование
Діагностика комп'ютера і ноутбука
- це пошук апаратних і програмних збоїв і проблем в роботі системи і програмного забезпечення комп'ютерної техніки, несправностей устаткування і пристроїв комп'ютера або ноутбука. Рекомендуємо проводити регулярну комплексну діагностику комп'ютера хоча б один раз на рік, що дозволить запобігти більш серйозну поломку комплектуючих комп'ютера або ноутбука та втрату даних.

Несправності ПК бувають апаратні та програмні:


У першому випадку "винуватцями" проблем стають комплектуючі, поломка деталей персонального комп'ютера - блок живлення, жорсткий диск, материнська плата, мережева карта, звукова карта або відеокарта і т.д.
комплектующие пк
А в другому випадку "неадекватну поведінку" комп'ютера викликано збоями і проблемами в роботі встановленого програмного забезпечення або операційної системи. Виявити причину програмних збоїв досить просто. Характерною ознакою є «зависання» комп'ютера тільки на якійсь певній програмі, в той час як з іншими (навіть подібними) програмами комп'ютер працює нормально. Якщо ж «глюки» проявляються незалежно від того, яка програма знаходиться в роботі, то час братися за спеціальні службові програми, що показують конфігурацію комп'ютера, які пристрої на ньому встановлені, які драйвера, програми і т.д. А головне, вони дозволяють протестувати на справність всі компоненти пристрою і порівняти отриманий результат з еталонними значеннями, а також виявити збої в роботі "заліза", тобто радиокомпонентов ПК. Більшість таких утиліт безкоштовні і доступні.

Діагностика комп'ютерів в Києві на дому або офісі

- таку комп'ютерну послугу надає наш сервісний центр Комп-Сервіс Київ.
За попередньою домовленістю по телефону, наш фахівець приїде і продіагностує поламаний ПК. Майстер перевірить операційну систему та програмне забезпечення, протестує комплектуючі комп'ютера, виявить несправність і запропонує оптимальний варіант її усунення.
диагностика техники
Комп'ютерна допомога - настройка і ремонт ПК на дому
Наші комп'ютерні майстри допоможуть Вам позбутися вірусів і налагодити безперебійне оновлення антивіруса і фаєрвола, відновити операційну систему після серйозного збою, встановити OS Windows і будь-які інші необхідні програми, налаштувати софт під Ваші потреби і переваги, а також створити або налаштувати офісну або домашню мережу, Інтернет з'єднання, проведуть діагностику ПК настройку обслуговування і ремонт комп'ютерів та ноутбуків в Києві різної конфігурації і будь-якої складності недорого.
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту