ПІДБІР і установка драйверів КОМП'ЮТЕРА Київ РЕМОНТ ПК на дому КОМП-СЕРВІС - Ремонт ПК настройка комп'ютерів і ноутбуків Комп-Сервіс Київ

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Установка драйверів Київ, ціна настройки і ремонту ПК

Вартість знайти, підібрати та встановити пакет драйверів комп'ютера або ноутбука і на інше обладнання, ціна такої послуги від 200 гривень, з виїздом комп'ютерного майстра додому.

Що таке драйвер і навіщо він потрібен комп'ютера

Для нормальної роботи комп'ютера недостатньо однієї операційної системи, потрібно також пакет драйверів для пристроїв комп'ютера або ноутбука і підключеного обладнання.
Драйвер - це програма, що забезпечує взаємодію персонального комп'ютера з обладнанням і всіма підключеними пристроями. Без установки потрібного драйвера до певного пристрою, цей пристрій працювати не буде. У більшості випадків ці програми додаються на заводському диску при покупці, але якщо його не було або ви його втратили, то самостійна установка драйверів для всіх пристроїв може виявитися складною справою. Необхідно розуміти, як проводиться пошук і установка драйверів, як налаштувати роботу кожного пристрою і який з варіантів драйвера вибрати для вашої версії ОС Віндовс. При будь-яку помилку комп'ютер або окремі пристрої будуть працювати некоректно.

Ознаки відсутності драйверів на комп'ютері і ноутбуку

  • Система гальмує, вискакують помилки,
  • Програми або гри не запускаються,
  • Немає звуку,
  • Не працює ряд USB портів,
  • Не працює інтернет,
  • Не друкує або не виконує сканування МФУ,
  • Відсутні ряд функцій, які раніше виконувалися
установка драйверов пк на дому
Налагодження та ремонт комп'ютерів в Києві
Знайти необхідний драйвер не так просто, буває, що через несумісність з операційною системою знайдене програмне забезпечення не вдається встановити. Якщо ви відчуваєте складності в цьому питанні, або у вас немає часу або бажання шукати потрібну програму і встановлювати її, до ваших послуг фахівці комп'ютерного сервісного центру Комп-Сервіс Київ, обслуговування, налагодження та ремонт комп'ютерів.
Ми знайдемо і інсталюємо для вас необхідні драйвера максимально оперативно, а при необхідності комп'ютерний майстер приїде додому. Ви не витратите багато часу і вже зовсім скоро зможете використовувати всі функції свого ПК або ноутбука, причому розцінки в прайс-листі на комп'ютерні послуги низькі.
Комп'ютерна допомога - ремонт комп'ютерів на дому
как мы оказываем компьютерные услуги
Найближчі до Комп-Сервіс Київ райони: Святошинский, Шевченківский, Солом'янский район Києва. Швидка комп'ютерна допомога по ремонту комп'ютерів на дому на Борщагівці, Академмістечку, метро Житомирської, Святошино, Нивках, Берестейська, Шулявка, КПІ, Відрадному, Солом'янка та інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця по телефону на будинок.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер або ноутбук.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту