Ремонт комп'ютерів Київ - сервісний центр Комп-Сервіс

Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

Перейти до контакту

Ремонт комп'ютерів в Києві, полагодимо ПК та ноутбук

Комп'ютерна техніка з часом зношується, потроху починає погано працювати, а потім виходить з ладу.
Ми надаємо комп'ютерні послуги з обслуговування та ремонту персональних комп'ютерів:

Комп'ютерні послуги сервісного центра Комп-Сервіс

  • ремонтная мастерская по ремонту пк в киеве Обслуговування ПК, налаштування і сервіс комп'ютерної техніки.
  • Терміновий ремонт комп'ютерів в Києві з виїздом комп'ютерного майстра.
  • Швидка комп'ютерна допомога максимально швидко, якісно і недорого.
  • Повний комплект доступних комп'ютерних послуг, як в офісі, так і вдома.
  • Кваліфіковані фахівці, низька ціна послуг, подальше обслуговування.
как мы работаем

Обслуговування техніки виконують фахівці

компьютерщики вызов на дом для ремонта пк Наші комп'ютерні майстри зроблять повну комп'ютерну діагностику пристрою на програмні і апаратні збої і поломки обладнання. За результатами тестування комп'ютерник проведе обслуговування комп'ютера, терміновий ремонт Вашого ПК, заміну зламаних комп'ютерних комплектуючих, ще можлива заміна та модернізація застарілого обладнання або збірка нового системника під замовлення клієнта. Айтішники можуть знайти видалити комп'ютерні віруси, почистити ноутбук і операційну систему, налаштувати компоненти персонального комп'ютера на максимальну продуктивність в роботі та іграх. Після критичного збою зможуть відновити важливі дані, перевстановити OS Windows, встановити антивірусний захист і інші необхідні програми. Налаштують софт під потреби і переваги замовника. Майстри по ремонту та налагодженню персональних комп'ютерів підключать і відрегулюють Wi-Fi роутер, створять локальну-домашню мережу, встановлять і налагодять Інтернет з'єднання і ще багато іншого. Наші низькі ціни на комп'ютерні послуги та висока якість роботи приємно Вас порадують.
ремонт компьютеров и ноутбуков
Терміновий ремонт комп'ютерів в Києві на дому
скорая компьютерная помощь пк на дому Ремонт комп'ютерів на дому - така важлива комп'ютерна послуга заощадить Ваш час і сили. Тепер не треба відвозити свій системний блок ремонтувати в комп'ютерний сервіс центр, залишати його там і чекати невизначений час. Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс, після виклику фахівця додому по телефону, виїжджають до Вас додому в заздалегідь обумовлений час. Комп'ютерник зробить діагностику пристрою, протестує комп'ютерне обладнання на збої і поломки деталей та вузлів, виконає налагодження і терміновий ремонт ПК на дому, позбавить операційну систему від комп'ютерних вірусів, троянів, реклами. Майстер відновить операційну систему, встановить Віндовс (OS Windows) або перевстановить, а якщо необхідно і можливо, зробить терміновий ремонт комп'ютера на дому, полагодить Ваш ПК відразу на місці, відремонтує вдома або в офісі у замовника. А в разі поломки дорогих комп'ютерних комплектуючих, фахівець запропонує самий найкращий варіант відновлення комп'ютерної техніки за ціною і якістю. Деталі купуємо на складі за оптовими цінами в роздріб з гарантійним обслуговуванням виробника.
схема выполнения ремонта компьютеров и ноутбуков
Поруч з Комп-Сервіс Київ: Святошинський, Шевченківський та Солом'янський райони.
Компьютерна допомога, ремонт комп'ютерів в Києві Борщагівка, Академмістечко, Житомирська, Святошино, Нивки, Берестейська, Шулявка, Відрадний, Солом'янка і інших місцях поблизу, можлива вже через годину після виклику фахівця додому по телефону.
У 97% випадків, 1-2 години роботи комп'ютерного майстра і отримуєте робочий комп'ютер.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків:
Назад до змісту