Ремонт комп'ютерів Ремонт ноутбуків

☎ 8 (067) 584-00-75(063) 101-43-46

викликати комп'ютерного майстра додому
Перейти к контенту

Ремонт комп'ютерів Київ, терміново полагодимо ПК

Комп'ютер з часом зазнає зносу комплектуючих, починає погано працювати та зовсім виходить з ладу. У такій складній ситуації Вам потрібна допомога професійних фахівців, яку надає наш комп'ютерний сервіс.
Надаємо комп'ютерні послуги вдома і в офісі з обслуговування та ремонту комп'ютерів, ціна:
Питання ремонту техніки виникає, коли Ваш вірний помічник ПК або ноутбук починає дуже сильно гальмувати, не запускається або взагалі гасне екран і більше не подає ніяких ознак життя, не вмикається.
Терміновий ремонт комп'ютера в Києві можна зробити в багатьох сервісних центрах, у різних майстрів і навіть самому за роликами з YouTube. Але якщо потрібно полагодити комп'ютер швидко і якісно, тоді варто звернутися до професіоналів. Тільки фахівець може правильно зробити діагностику і ремонт ПК, знайти помилки у роботі ОС та програм чи поломку обладнання та якісно швидко усунути все це на місці. Працюють такі фахівці з ремонту комп'ютерів у комп'ютерних сервісних центрах, таких як Комп-Сервіс.

Комп'ютерні послуги сервісного центру

ремонт компьютеров у КиєвіКомп-Сервіс - це команда професійних майстрів, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті персональних комп'ютерів у Києві, як в офісі, так і вдома.
Ми надаємо Вам є максимально повний список комп'ютерних послуг для забезпечення стабільної та безперебійної роботи комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.
Відремонтуємо комп'ютер, полагодимо ПК якщо не вмикається, якщо не завантажується операційна система, відновимо важливі дані, налагодимо роботу після вірусної атаки.
Замінимо несправні комплектуючі, оновимо застаріле обладнання та програми.
чому ми найкращий сервісний центр з ремонту комп'ютерів
 • Вже 10 років виконуємо обслуговування, налаштування та ремонт комп'ютерів в Києві
 • Встановлення операційної системи, офісного пакету, антивірусу та інших програм
 • Використовуємо якісні комплектуючі, найкращих світових виробників
 • Комп'ютерні послуги виконують спеціалісти з великим досвідом роботи
 • Надаємо швидку комп'ютерну допомогу вдома та офісі замовника
 • Комп'ютерний майстер вже за годину у Вас, виїзд по всьому місту
 • Гарантія послуг. Надаємо віддалену підтримку онлайн
 • Обґрунтовані та чесні ціни. Оплата лише за результат
 • Безкоштовна консультація майстра ПК по телефону

Ремонтуємо персональні комп'ютери

компьютерный мастер по ремонту компьютеров и ноутбуков Ремонт комп'ютера — відновлення правильної роботи пристрою, закладеної виробником. Наші комп'ютерні майстри продіагностують Ваш ПК на програмні та апаратні збої та поломки обладнання для виявлення несправності. За результатами цього тестування комп'ютерник проведе обслуговування, налаштування або ремонт ПК в Києві, заміну несправних комплектуючих, також можливий апгрейд застарілого системного блоку або збірка нового потужного системника на замовлення під Ваши потреби. Айтішники зможуть знайти видалити комп'ютерні віруси, почистити ноут від пилу із заміною термопасти, замінити згорілий блок живлення, материнську плату, пам'ять, жорсткий диск, мережну, звукову карту. Після критичного збою зможуть відновити важливі дані, перевстановити OS Windows, встановити антивірус та інші необхідне програмне забеспечення. Налаштують софт під потреби, переваги замовника. Майстри з ремонту комп'ютерів підключать нове обладнання, принтер або сканер, Wi-Fi роутер, модем, створять локальну або домашню мережу, налаштують Інтернет-підключення та багато інших послуг. Низькі ціни на комп'ютерні послуги та висока якість роботи повинні приємно порадувати Вас.
майстерня з ремонту комп'ютерної техніки

Терміновий ремонт комп'ютерів в Києві вдома

ремонт комп'ютерів Київ вдома Ремонт комп'ютерів вдома — це така комп'ютерна послуга, яка заощадить Ваш час та сили. Тепер більше не треба відвозити свій системний блок ремонтувати до комп'ютерного сервісного центру, залишати його там і чекати на невизначений час. Комп'ютерний майстер з Комп-Сервіс після виклику додому по телефону виїжджає до Вас у заздалегідь обумовлений час і місце. Комп'ютерник виконає діагностику пристрою, протестує комп'ютерне обладнання на програмні збої та апаратні поломки, після чого виконає необхідне обслуговування, налаштування або ремонт комп'ютера, ноутбука вдома та в офісі. Майстер з ремонту комп'ютерів відновить запуск системи, встановить Віндовс або перевстановить, відновить та збереже дані, позбавить комп'ютерних вірусів, троянів та настирливої інтернет реклами. Замінить несправні комплектуючі, а якщо потрібні дорогі та не стандартні, замовить із доставкою. Комп'ютерні деталі купуємо на складі за оптовими цінами в роздріб з гарантійним обслуговуванням виробника, тому у разі поломки дорогих комплектуючих спеціаліст запропонує найкращий варіант відновлення працездатності комп'ютерної техніки за ціною та якістю.
як ми працюємо: телефонуйте нам, виїзд комп'ютерного майстра додому, налаштування або ремонт комп'ютера, гарантія на виконані послуги
 1. Телефонуйте Нам, описуєте проблему ПК та домовляєтеся на зручний Вам час та місце.
 2. Приїжджає майстер, діагностує та знаходить причину, пропонує варіанти ремонту ПК.
 3. Вибираєте підходящий. Коли проблему усунуто, перевіряєте роботу та оплачуєте.
Майстри сервісного центру Комп-Сервіс виконують ремонт комп'ютерів по всьому Києву, в наступних районах, біля станцій метро: Площа Шевченка, Виноградар, Вітряні гори, Пріорка, Мостицький масив, Куренівка, ремонт комп'ютерів у Києві Білицька, Татарка, Поділ, Почайна, Лук'янівка, Сирець, Дорогожичі, Новобіличі, Біличі, Берковець, обслуговування та ремонт комп'ютера Київ Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Берестейська, Шулявка, ремонт комп'ютерів в Києві Політехнічний Інститут (КПІ), Вокзальна (ЖД Вокзал), Університет, Театральна, ремонт комп'ютерів Києві Хрещатик, Арсенальна, Майдан Незалежності, Золоті Ворота, Велика Житомирська, Поштова, Контрактова площа, ремонт комп'ютерів Київ Тараса Шевченка, Петрівка, площа Льва Толстого, Олімпійська, Палац України, Либідська, ремонт комп'ютерів у Києві Палац Спорту, Кловська, Печерська, Дружби Народів, Липки, Печерськ, ремонт PC Київ Лесі Українки, Бессарабський ринок, Протасів Яр, Столичне Шосе, ремонт комп'ютерів в Києві Центральний автовокзал, Проспект Науки, Одеська площа, Теремки, Голосіїво, Іподром, ВДНГ, ремонт комп'ютерів у Києві Виставковий центр, Голосіївський проспект, Васильківська, Голосіївська, ремонт комп'ютерів Київ Деміївська, Проспект Лобановського, Повітрофлотський проспект, Караваєві дачі, Індустреальний, Чоколівський Бульвар, ремонт комп'ютерів в Києві Галагани, Відрадний, Чоколівка, Солом'янка, Жуляни, терміновий ремонт ПК Київ вдома Південна Борщагов , ремонт комп'ютерів у Києві Петропавлівська Бощагівка, Микільська Борщагівка, ремонт комп'ютерів Кільцева дорога.
Поруч із Комп-Сервіс: Святошинський, Шевченківський, Солом'янський, Голосіївський район, тому
та інших місцях поблизу, вже через годину після виклику комп'ютерного майстра додому.
У 97% випадків, 1-2 години роботи спеціаліста та отримуєте відремонтований комп'ютер.
Комп'ютерні послуги з ремонту комп'ютера та ноутбука:
діагностика комп'ютера ремонт комп'ютерів зібрати комп'ютер модернізувати заміна комплектуючих пк налаштувати комп'ютер та ноутбук ремонт ноутбуків почистити ноутбук встановити драйвера встановити віндовс лікування ПК від вірусів підключити роутер обслуговування комп'ютерів
Назад до вмісту